• Sepetim

  Toplam: 0,00 TL
  ÖDEME YAP
 • İade ve Değişim Şartları

  1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
  3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

  4. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

  5. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı' ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri Satıcı' ya ait olacak şekilde Satıcı'ya iade etmek zorundadır.

  6. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir

  7. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Alıcı, teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır.

  8. Alıcı, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı'dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı'nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Satıcı'nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

  9. Değişim  için sipariş numaramız ile yada  Whatsapp değişim hattından bize yazabilirsiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra aldığınız ürünü teslim alıp değiştirmek  istediğiniz ürünü size göndermemiz konusunda engel teşkil eden bir husus yoksa değişim  yapılacaktır.Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 işgünü içerisinde Ürünün faturasıyla beraber faturadaki merkez adrese  teslim aldığınız kargo firması  YURTİÇİ KARGO ve müşteri numarası ile,  kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra, çalışanlarımız sizinle irtibata geçip en geç 3 iş günü içinde talep etmiş olduğunuz yeni ürün ile değişim yapılıp adresinize gönderilecektir. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.İade sadece üründe defo, varsa yapılmaktadır..

  10. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, ALICI: METİN UZKUT SAHIŞ FİRMASI IBAN: TR18 0020 6003 4603 7297 7200 01 HESAP NUMARASI: 3729772-1 Türkiye Finans Katılım Bankası hesabımıza yapabilirsiniz.
  11. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

  • 300 TL ÜZERİ

   Ücretsiz Kargo

  • %100 Güvenli

   Alışveriş

  • Kredi Kartına

   Alışveriş İmkanı

  • WhatsApp Hattı

   0850 455 0850